fbpx
lt

Atlaide studijām Melburnā!

2015-06-30
Atlaide studijām Melburnā!

Melburna ne velti ir Austrālijas kultūras centrs – ta ir lieliska pilsēta, vienmēr rosīga, pilna ar visdažādākajiem cilvēkiem, pasākumiem, koncertiem, festivāliem! Melburnā ir ļoti ērta infrastruktūra velosipēdistiem, apburoši tramvaji, kafejnīcas, bāri – viss, kas nepieciešams kārtīgam “hipsteram” (tādu pilsētā ir daudz; Melburna tiek dēvēta par Austrālijas “hipsteru” sirdi). Ja tas viss tev ir tuvs, kāpēc gan Melburnu neizvēlēties par savu studiju un dzīvesvietu uz laiku?

APC koledža ir atvērusies pašā Melburnas centrā! Lai to atzīmētu, biznesa, mārketinga un tūrisma studijām tiek piešķirta zemāka studiju maksa. Jaunās cenas ir šādas:

Studiju maksas par trimestri (trīs mēnešiem) 1950 AUD vietā koledža piedāvā 1300 AUD par trimestri. Sākotnēji jāiemaksā tikai pirmā trimestra studiju maksa, un nākošos var iemaksāt, jau esot Austrālijā.

Studiju virzieni ir šādi:

– Certificate II in Business

– Certificate III in Business

– Certificate IV in Marketing

– Diploma of Marketing

– Advanced Diploma of Marketing

– Diploma of Management

– Advanced Diploma of Management

– Certificate III in Travel

– Diploma of Travel and Tourism

Ja vēlies studēt par zemāku cenu, Tev jāsāk studijas Melburnā ne vēlāk kā 2015.gada 12. oktobri. Noskaidro vairāk, rakstot: justina@jaunimoekeliones.lt (angļu val.)