lt

PROGRAMMA

Visi zinām – Austrālija ir ķenguru un mūžīgas saules zeme. Mēs ticam, ka tā ir arī iespēju valsts katram ceļotājam. Vēlamies Tev pierādīt, ka šis ceļojums ir labākais, ko vari savas dzīves laikā piedzīvot. Un nav svarīgi, vai vēlies brīnišķīgu atvaļinājumu, uzzināt, kas ir Austrālija, tās kultūra, cilvēki, vai zinātniski pētīt šo valsti. Skaista, bagāta ar dabasdaudzveidību, toleranta, silta, smaidīga, reizēm pavisam traka… Epitetu daudz, bet valsts tikai viena. AUSTRĀLIJA.

PROGRAMMAS SOĻI

1.

KOLEDŽAS/UNIVERSITĀTES IZVĒLE

Izvēlies specialitāti un pilsētu, kurā vēlies studēt. Mēs nosūtām mācību iestāžu sarakstu.

2.

IESTĀŠAN ĀS DOKUMENTU SAGATAVOŠANA

Kārtojam dokumentus mācību iestādē, kuru izvēlējies. Tiek iemaksāta sākuma iemaksa par studijām, veselības apdrošināšanu, iestāšanās un citas maksas.

3.

IESNIEGUMS VĪZU SAŅEMŠANAI

Saņemot apstiprinājumu, ka Tu jau esi students Austrālijā, konsultējam par nepieciešamo dokumentu un vīzu saņemšanu, griežamies imigrācijas dienestā.

4.

AVIO BIĻETES

Pēc vīzas saņemšanas tiek pirktas avio biļetes. Vienmēr sameklēsim labāko lidojuma variantu

5.

MĀCĪBAS UN DARBS

Ķenguru valsts gaida Tevi – mācies un strādā!

6.

CEĻOJUMI

Ceļo, ceļo, ceļo – tāpēc taču uz Austrāliju arī atbrauci!

JA VĒLATIES CEĻOT KĀ TŪRISTS

Ja vēlies ceļot kā tūrists, tas ir viegli izdarāms, bet nevarēsi palikt Austrālijā ilgāk kā 3 mēnešus, un nevarēsi strādāt. Tieši tāpēc daudzi latvieši izvēlas doties uz Austrāliju ar studiju vīzu, kas viņiem atļauj strādāt un dzīvot Austrālijā visu studiju laiku.

 

PROGRAMMAS IZMAKSAS (STUDIJU ILGUMS – 1 GADS!)

2283 – 3593€*

Iestāšanās maksa koledžā 150 EUR
Studiju iemaksa (par pirmajiem 1,5 vai 3 mēnešiem)** 500-1500 EUR
Iespējamie papildu izdevumi: maksa par grāmatām, speciālā apģērba iegāde u.c. 0-210 EUR
Obligātā veselības apdrošināšana (14 mēnešiem) 550 EUR
Veselības pārbaude 183 EUR
Vīzas nodeva 400 EUR
Avio biļetes (tiek pirktas vienā virzienā) 500-600 EUR

*Aprēķiniem izmantots 17.05.2017 EUR/AUD valūtas kurss, kuru noteikusi Eiropas Centrālā banka.
** Šī iemaksa arī sastāda lielāko daļu programmas izmaksās. Iemaksas lielums atkarīgs no studijām un koledžas/universitātes, kuru esat izvēlējies.

Cena

DARBS

Iespējams, ka vairākumam, kas padevušies kārdinājumam izceļot uz ķenguru zemi, vislielāko satraukumu raisa jautājums par DARBU. Uz jautājumu, vai to grūti sameklēt, mēs atbildam: bezdarba rādītāji Austrālijā arvien ir vieni no zemākajiem pasaulē. „Jauniešu ceļojumu“ statistika – 80% programmas dalībnieku darbu atrod pirmo divu nedēļu laikā!

KATRAM CEĻOTĀJAM MĒS DODAM INFORMĀCIJU, KĀ AIZBRAUCOT SAMEKLĒT DARBU

•   kurās interneta vietnēs tiek ievietoti darbu piedāvājumi; 
•   kā rakstīt dzīves aprakstu; 
•   kā jāizskatās iepriekšējo darba devēju rekomendācijas vēstulēm; 
•   dodam citu jau Austrālijā dzīvojošo programmas dalībnieku kontaktus.

Vissvarīgākais ir Tavs ieguldījums – ja aktīvi meklēsi darbu, sūtīsi savus pieteikumus un dosies uz darba intervijām, tad darbs būs Tavs!

Studiju laikā ir atļauts strādāt 20 stundas nedēļā, bet pārtraukumu starp studijām vai atvaļinājuma laikā – 40 stundas nedēļā. Darba alga vidēji ir AUD 18-20 stundā.

Darbs

STUDIJAS

Mums ir Austrālijas sertifikāts studiju aģenta darbam! Mēs esam apguvuši visu par Austrālijas izglītības sistēmu. Tādēļ varam garantēt, ka konsultējam, palīdzam izvēlēties koledžu vai universitāti, nokārtot iestāšanās un vīzas dokumentus profesionāli! Justinas sertifikāts ir šeit: Education Agent Certificate (Justina strādā Lietuvas ofisā, viņa pati ir studējusi Austrālijā.).

Tu vari izvēlēties mārketinga, uzņēmējdarbības, tūrisma, grafiskā dizaina, dejas, vindsērfinga, naturālās medicīnas, akustiskās inženierzinātnes un jebkuru citu studiju programmu. Pasaki mums, kādas studijas Tevi interesē un mēs Tev nosūtīsim izsmeļošu to koledžu un universitāšu sarakstu, kuras piedāvā šādu studiju programmu.

STUDIJU SISTĒMA AUSTRĀLIJĀ

UNIVERSITĀTES

Daudzas Austrālijas universitātes nokļuvušas labāko pasaules universitāšu sarakstos. Piedāvātajām universitātes studijām ir ļoti augsta kvalitāte, tāpēc bakalaura, maģistra un citi diplomi tiek atzīti visā pasaulē. Tas ļauj diplomandiem iegūt kvalificētu darbu ne tikai Austrālijā, bet arī daudzās citās pasaules valstīs. 

Universitātes studijas citu valstu studentiem ir par maksu. Studiju cenas ir atkarīgas no izvēlētās programmas un universitātes, taču tās svārstās no 15 līdz 40 tūkst. AUD gadā.

KOLEDŽAS

Daudzie programmas dalībnieki izvēlas koledžas (angļu valodā „vocational education and training (VET) institutions”), kuru studijas allaž tiek sadalītas pakāpēs, piemēram:

Certificate II – pēc 3 mēn.;

Certificate III – pēc 6 mēn;

Certificate IV – pēc 1 gada;

Diploma – pēc 1,5 gada;

Advanced Diploma – pēc 2 gadiem.

Jo ilgāk studēsiet, jo augstākas pakāpes sertifikātu/diplomu saņemsiet. Tas dod programmas dalībniekiem vairāk elastības, t.i., viņi var izvēlēties vairākas dažādas studiju programmas, uz laiku studijas pārtraukt un brīvāk saskaņot darbu, atvaļinājumu un studijas.

Ir svarīgi arī pieminēt to, ka šā veida studiju cenas ir ievērojami zemākas nekā universitātes studijas, sākot no aptuveni 5 tūkst. AUD gadā.

STUDIJU SĀKUMS

Studiju sākuma datums ir atkarīgs no mācību iestādes. Tā kā dažām koledžām ir 4 vai pat vairāk uzņemšanas reižu gadā, ir diezgan vienkārši pielāgot studiju sākumu savām vajadzībām. Ja dokumentus sāksi kārtot šodien, Austrālijā būsi jau pēc 1,5-2 mēnešiem.