fbpx
lt

PROGRAMMA

Viens no labākajiem veidiem, kā redzēt pasauli, ir doties uz tālām valstīm, tur nopelnīt mazliet naudas un tad ceļot. Ja tas ir Tavs sapnis, tad programma „Darbs un atvaļinājums Jaunzēlandē“ ir tieši Tev!

Latvijas pilsoņiem ir lieliska iespēja izbaudīt piedzīvojumu visai dzīvei un piedalīties „Work and Holiday New Zealand“ programmā. Gadu pavadīt pasakaini skaistajā “Gredzenu Pavēlnieka” valstī– tai jābūt fantastiskai sajūtai!

PĀRBAUDI, VAI VARI CEĻOT 

TEV IR

18-30

GADI

PASĒ RAKSTĪTA

LATVIJAS

PILSONĪBA

PROGRAMMAS ILGUMS – LĪDZ 1 GADAM

Programma tev sniegs iespēju strādāt un ceļot Jaunzēlandē līdz vienam gadam. Kā tu to izvēlēsies pavadīt, tā ir tikai tava darīšana: vari tikai strādāt, vari tikai ceļot vai variarī strādāšanu un ceļošanu apvienot. Vienīgais noteikums ir tāds, ka nevari strādāt pie viena un tā paša darba devēja ilgāk nekā 3 mēnešus. Tā, ceļojot pa dažādām darbavietām, tu vari apceļot visu Jaunzēlandi!

 

PROGRAMMAS IZMAKSAS

470 €*

Vīzas izskatīšanas un darba atļaujas nodeva – 455 NZD ~ 260 EUR**
   
Apdrošināšana (12 mēnešiem) ~ 210 EUR**
   

*Izmaksas ir aptuvenas. Gala cena var mainīties, piemēram, valūtas kursa izmaiņu u.c. apstākļu rezultātā.
**Aprēķiniem izmantots 9.07.2024. EUR/NZD valūtas kurss, kuru noteikusi Eiropas Centrālā banka.

PROGRAMMAS IZMAKSĀS NAV IEKĻAUTA LIDMAŠĪNAS BIĻETES CENA, KĀ ARĪ NAUDAS SUMMA, KAS VAJADZĪGA, PIRMS ATRODI DARBU – KATRAM ŠĪ SUMMA BŪS SAVĀDĀKA!

TIKAI

100

VĪZAS

Atļauju skaits, kuras izsniedz Jaunzēlandes imigrācijas dienests, ir ierobežots – tikai 100 gadā! Un šeit ir spēkā parastais noteikums – kas pirmais brauc, tas pirmais maļ!

ŠOBRĪD VĪZU KVOTAS IR PIEEJAMAS UN VARI PIETEIKTIES SAVĒJAI!

Kā pieteikties vīzai? Sazinies ar mums jau tagad! 

DARBS

Lai arī Jaunzēlande ir maza valsts, kas sastāv no divām salām, tajā ir liela izvēle darba meklētājiem. Atkarībā no paša spējām un prasmēm, jebkurš var atrast darbu: augļu novākšana, darbs aiz letes, darbs ar dokumentiem u.c.

Mēs vienmēr iedrošinām jauniešus meklēt darbu Jaunzēlandē pašiem. Informāciju, kur un kā labāk darbu atrast, iedosim pirms izlidošanas. Šajā valstī darbu atrast ir apbrīnojami viegli!

TOMĒR, TIEM, KAS NEJŪTAS ĒRTI, METOTIES TIK LIELĀ PIEDZĪVOJUMĀ PAŠAM, PIEDĀVĀJAM SADARBĪBAS PARTNERU PROGRAMMU 

Mēs piedāvājam 3 programmu veidus:

1 – Iepazīšanās paka bez darbavietas piedāvājuma.

Tajā ietilpst:

– Seminārs par:

o  Jaunzēlandes kultūru un vēsturi;

o   Jaunzēlandes reģioniem, ceļošanu;

o   Darba meklēšanu, darba sezonām, kādu darbu meklēt atkarībā no sezonas;

o   Īstermiņa un ilgtermiņa dzīvesvietām;

o   Palīdzība sastādīt CV;

o   Piedevām saņemsi rokasgrāmatu un SIM karti telefonam.

– Bankas konta atvēršana pirms došanās uz Jaunzēlandi.

– Autobusa transfērs no Oklendas lidostas uz pilsētas centru.

– 24/7 palīdzība neparedzētos gadījumos.

Cena: NZD$ 299 (apmēram 200 eiro).

2 – Darbs ierodoties – mūsu sadarbības partneri atradīs tev darbu divu nedēļu laikā kopš ierašanās brīža. Pārsvarā tas ir darbs Oklendas pilsētā.

Cena: NZD$ 650 (aptuveni 425 eiro)

3 – Darbs pirms ierašanās – darbs tiek atrasts jau pirms ierašanās Jaunzēlandē. Darba vietas citās, mazākās pilsētās, ne Oklendā.

Cena: NZD$ 650 (aptuveni 425 eiro)

Minimālā alga Jaunzēlandē ir NZD 23,15 stundā, bet vienmēr ir iespēja pelnīt vairāk – viss atkarīgs no ieņemamā amata un Tavām darba spējām. Ja izlem strādāt laukos un lasīt kivi vai ķiršus, Tava alga būs atkarīga no padarītā darba. Klimats Jaunzēlandē ir ļoti pateicīgs lauku darbiem, jo sezona ilgst visu gadu. Esi gatavs strādāt 10 stundas dienā un sešas dienas nedēļā, lai sakrātu naudu ceļošanai, un tas noteikti izdosies! Ja izlem strādāt viesmīlības nozarē (viesmīlis, bārmenis, apkopējs u.c.), algai piepluso dzeramnaudu, kas Jaunzēlandē ir 10-15%. Tātad gala alga atkarīga no izvēlētā/pieejamā darba.