fbpx
lt

AU PAIR ASV

2019-04-17
AU PAIR ASV

Tev patīk bērni? Vienmēr esi sapņojis/jusi pavadīt gadu ASV? Vēlies piedzīvot amerikāņu kultūru ‘vecākās māsas vai vecākā brāļa’ lomā kādā viesģimenē? Kļūsti par au pair un piepildi savu sapni! Dalība Au Pair apmaiņas programmā sniedz Tev vairāk par zināšanām par ASV, tās valodu un kultūru. Šis apmaiņas gads iemācīs Tev daudzas lietas par draudzību, atbildības uzņemšanos par sevi un citiem, kā arī citu viedokļu un uzskatu pieņemšanu.

Au Pair ir ASV valdības iniciētā kultūras apmaiņas programma, kas tika aizsākta 1988.gadā, un kopš tā laika tūkstošiem jauniešu no visas pasaules ir izmantojuši iespēju pavadīt vienu gadu ASV au pair lomā.

Au pair lomā Tu kļūsti par amerikāņu viesģimenes īpašo ‘starptautisko dēlu vai meitu’ nevis par apkalpes personālu. Tu esi ar ģimeni gan priekā, gan bēdās un caur ikdienas aktivitātēm iemācies vairāk par Amerikas kultūru. Izprotot kā dzīvo, domā un audzina savus bērnus citi cilvēki, mēs ļoti daudz atklājam un apzināmies arī paši par savu kultūru. Pēc viesģimenē pavadītā gada Tev būs sajūta, ka esi runājis angliski visu savu dzīvi.

Tev ir iespēja reģistrēties dalībai programmā jau tagad, bet vairāk par programmu lasi šeit: ASV programmas