lt

SATIEC MŪS IZSTĀDĒ SKOLA 2018

2018-02-15
SATIEC MŪS IZSTĀDĒ SKOLA 2018

Ikviens lieliski zina, ka izglītoties var ne tikai no grāmatām. Taču, tuvojoties 12. klases izlaidumam, arvien vairāk un biežāk nākas dzirdēt viedokli, ka augstskolas solā jāsēžas taisnā ceļā pēc vidusskolas beigšanas. Bet ja nu mēs tev pastāstīsim, ka var arī citādāk?
Visā pasaulē jauniešu vidū arvien izplatītāks kļūst GAP YEAR – gads starp studijām, kura laikā, ceļojot pa pasauli un izkāpjot ārpus savas komforta zonas, jaunieši apgūst valodas, iepazīst jaunas vietas, kultūras un tā īsti saprot, ko paši vēlas darīt pēc atgriešanās no lielā piedzīvojuma. Kāpēc gan nedoties uz Austrāliju, Jaunzēlandi vai Kanādu?

Šogad esam izlēmuši savā pasaules skatījumā dalīties arī ar izstādes “Skola 2018” apmeklētājiem. Nāc aprunāties uz Jauniešu Ceļojumu stendu nr. B 24 vai apmeklē prezentāciju “Domā plašāk: GAP YEAR Austrālijā!”, kur mūsu Gintare pastāstīs, kā viņa uzreiz pēc vidusskolas beigšanas sadūšojās izdarīt neparastu, elpu aizraujošu izvēli un viena pati ar mugursomu plecos devās pavadīt gadu Austrālijā!

Tiekamies izstādē “Skola 2018” 23., 24. un 25. februārī Starptautiskajā Izstāžu centrā Ķīpsalā. Ja vēlies dzirdēt arī mūsu stāstu (angļu valodā), nāc uz pasākumu 24. februārī plkst. 12.00!