lt

Pieteikšanās process Working Holiday Kanādas programmai kopš šī gada ir mainījies!

2015-12-14
Pieteikšanās process Working Holiday Kanādas programmai kopš šī gada ir mainījies!

Pieteikšanās process Working Holiday Kanādas programmai kopš šī gada ir mainījies! Vairāk nedarbojas sistēma – kas pirmais piesakās kvotai, pirmais tiek. Kanādas imigrācijas dienests turpmāk kandidātus izvēlēsies nejaušā secībā, un aicinās kārtot dokumentus tālāk individuāli.

Pieteikšanās gaita būs sekojoša:

Visi interesenti aizpilda “Come to Canada” anketu, lai pārbaudītu savu atbilstību IEC (International Experience Canada) programmai. Tie jaunieši, kas atbilst programmas prasībai, izveidos savu profilu (ar personas datiem, tautību, pašreizējo dzīvesvietu u.c.) IEC mājaslapā, kur to pievienos visu pieteikušos dalībnieku sarakstam. Pēc tam Kanādas Imigrācijas dienesta darbinieki visu cauru gadu pēc nejaušības principa nosūtīs dalībniekiem uzaicinājumus turpināt pieteikšanās procesu. Šāda ielūguma saņemšana gan nenozīmē, ka dalībnieks jau ir ieguvis vīzu – vēl jānokārto tālākie dokumenti.

Kad ielūgums saņemts, dalībniekiem jāpiesakās darba atļaujai – tiks dotas 10 dienas ielūguma apstiprināšanai, un pēc tam 20 dienas, lai pieteiktos.

Īsumā, tas nozīmē, ka kvota savā ziņā ir “jālaimē”, un tos, kuri ir laimīgie, pēc nejaušības principa izvēlēsies Kanādas imigrācijas dienests.

Vairāk uzzini, rakstot Laurai (angļu val.) uz laura@jaunimokeliones.lt.